Kurumsal

Hakkımızda

AŞAĞI KAYDIR

Başarı Bizim Zihniyetimizdir!

2018 yılında kurulan AKS Hazır Beton Santralleri, Alkım mühendislik ve inşaat merkez ofisli, Alanya Hazır Beton satış ofisi ile Aksaray ve Alanya'da hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne edindiği deneyim ve bilgiler çerçevesinde firmamıza ait olan işçilik ve malzemeden taviz vermeden üretim yapmaktadır.

Hazır beton sektöründeki deneyimi, çevreci ve sürdürülebilir hazır beton teknolojilerine yapmakta olduğu yatırımlar ile geleceğe güvenle bakan Aks Hazır Beton, dinamik ve güçlü ekibi ile müşterilerine ihtiyacı olan çözümler sunarak inşaat maliyetlerine olumlu katkı sunmayı hedefler.

Firmamız, hazır beton üretim ve teslim süreçlerine günümüz teknolojisini entegre etmekte, sürekli yenilenen modern dağıtım filosu ile müşterilerinin gereksinimlerini hızlı ve en doğru koşullarda karşılayarak sektöründeki öncülüğünü sürdürmektedir. Beton üretiminde uzman kadromuzla müşterilere özel çözümler sunmak, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirme önceliğimizdir. Tecrübeli ve dinamik bir ekip çalışması , hızlı ve rekabetçi yapımız ile yanınızdayız.

Kaliteli ürün ve hizmetler piyasada müşterilerimizin hakkıdır. Şirketimizin yapmış olduğu yol , bina ve saha betonları ile sağlam temeller atmayı güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinen firmamız , oluşturduğu istihdam ve katma değer ile ülke ve bölge ekonomisine güç katmıştır. Hedefimiz; öncelikle kazanç sağlamaktan ziyade, bir deprem bölgesi olan yöremizin kaliteli, dayanıklı ve güvenilir hazır beton ihtiyacına cevap verebilmektir.